این مجلس ختم مربوط به یکی از شهدای نبرد منطقه "عامریه" در نزدیکی شهر "فلوجه" بود. شهید این ماجرا از اهالی بصره بود از همین رو بعد از شهادت پیکرش به بصره منتقل شد.

http://shia-online.ir/upload/article/37471/37471_672C7FH1_file.jpg
به گزارش شیعه آنلاین، یکی از خشونت بار ترین اقدامات گروهک تروریستی – تکفیری «دولت اسرائیلی عراق و شام» موسوم به "داعش"، بریدن سر افراد است.

در مورد شیوه انتقام گیری از تروریست هایی مانند داعش نظرات مختلفی وجود دارد. برخی معتقدند که نیروهای داعش باید محاکمه و بر اساس رأی دادگاه مجازات شوند. اما گروه دیگری از افراد معتقدند باید با نیروهای داعش مانند خودشان رفتار کرد یعنی سر آنها را برید.

بر همین اساس اخیرا تعدادی از مردان عشایر بصره که موفق شده بودند برخی نیروهای داعش را به هلاکت برسانند، در انتقام به جنایت های وحشیانه آنها، سرشان را از بدن جدا کرده و در مجلس عزای شهدای بصره،‌ برافراشتند و با انتشار تصاویر آن در رسانه ها و فضای مجازی،‌ تلاش کردند انتقام گیری خود را به جهانیان نشان دهند.

گفتنی است، این مجلس ختم مربوط به یکی از شهدای نبرد منطقه "عامریه" در نزدیکی شهر "فلوجه" بود. شهید این ماجرا از اهالی بصره بود از همین رو بعد از شهادت پیکرش به بصره منتقل شد.
 
شهید «بشیر شعلان» از فرزندان محله "تمیمه" در از مناطق مرکزی شهر بصره بود که جزو گردان «مجاهدان الاهوار» به دعوت مراجع تقلید به جنگ با "داعش" رفته بود.

در مجلس ختم شهید بشیر در بصره، در حالی که حاضران در حزن و ماتم به سر می بردند، ناگهان تعدادی از همرزمان وی با سر دادن تکبیر سرهایی را وارد مجلس کردند و از تریبون اعلام شد این 7 سر، به تروریست هایی تعلق دارد که در همین عملیات از سوی بشیر و دوستانش به درک واصل شدند.

شیعه آنلایندسته بندی : اخبار روز ,  مسائل روز ,