هیئت انصار ابوالفضل(ع)ایلام
.

نماز برترین عمل، بهترین عبادت

19564091087760925244.jpg;

 درقرآن کریم ، علاوه بر ایمان که یک فضیلت بزرگ و ارزش والایی در حیات انسانی دانسته شده ، همواره از عمل صالح ، برونیکی وانجام کارهای خیر و شایسته در پرتو ایمان سخن به میان آمده است.

یکی از این اعمال خیر که برترین آنها نیز می باشد نماز است .

چنانچهقرآن درمعرفی رسولان وفرستادگان حق تعالی چنین می فرماید: « وَجَعَلْناهُمْ أئِمة ًیَهْدُونَ بِأمرنا وَأوحَینا اِلَیْهِم فِعْلَ الخیراتِ وَاقامَ الصلوة وَایتاءَ الزَّکوةِ وَکانُوا لَنا عابِدین.( 34)»سوگواره شعر فاطمی---ویژه اندروید

توضیحات : این نرم افزار شامل اشعاری در موضوعات  بقیع، دلتنگی ها، بهشت سوخته، شهادت، تشییع ، غربت مولا، مدینه ، رباعی ها می باشد . از دیگر امکانات این نرم افزار پوستر و صوت های متناسب این سوگواره می باشد.

https://rasekhoon.net/_files/userfiles//Mobile/Apps/bahman94/so-sh-fatemi-01.jpg  https://rasekhoon.net/_files/userfiles//Mobile/Apps/bahman94/so-sh-fatemi-02.jpg  https://rasekhoon.net/_files/userfiles//Mobile/Apps/bahman94/so-sh-fatemi-04.jpgبرای دانلود اینجا کلیک کنید.
منبع:راسخون
دسته بندی : روایت لینک ,  موبایل اسلامی ,  دانلود , 

https://rasekhoon.net/_files/images/photogallery/abrhaietire.jpgدسته بندی : معارف اسلامی ,  اهل بیت(ع) ,  تصاویر , 

پاداش کسى که نمازهاى واجب خود را اول وقت به جاى آورد
07901005264301168839.jpg;

  «عن سعد بن أبی خلف عن أبی الحسن موسى ع قال الصلوات المفروضات فی أول وقتها إذا أقیم حدودها أطیب ریحا من قضیب الآس حین یؤخذ من شجره فی طیبه و ریحه و طراوته فعلیکم بالوقت الأول؛ سعدبن ابى خلف از حضرت ابوالحسن موسى بن جعفر(ع) نقل کرده است که فرمود: نمازهاى واجب که در اول وقت با حدود و شرایط آن خوانده شود، از برگ مورد که آن را هنگام سبزى و خوشبویى و طراوتش بگیرندخوشبوتر است. پس بر شما باد که نماز را در اول وقت به جاى آورید».

شیخ صدوق- ثواب الأعمال و عقاب الأعمال- صفحه 35-40

محمدبن علی ابن بابویه- ثواب الاعمال و عقاب الاعمال (ترجمه انصارى)- صفحه 73-


دسته بندی : معارف اسلامی , 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic